Способи доставки

Умови доставки по Одесі:

 • здійснюється доставка всіх товарів, представлених в інтернет-магазині;
 • час доставки – з 9.00 до 19.00 у робочі дні, з 9.00-18.00 у суботу; неділя – вихідний
Населений пункт Умови доставки
Одеса ми БЕЗКОШТОВНО доставимо обраний Вами товар у будь-який район міста протягом 24 годин після підтвердження замовлення!
м.Чорноморськ, Селище Авангард, смт. Великодолинське, с. Нова Долина, с. Прилиманське, с. Сухий лиман, с. Малодолинське, с. Олександрівка, с. Затока, с. Кароліно Бугаз, с. Сергіївка, с. Грибівка. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в передмістя Одеси здійснюється за погодженням з менеджером сайту.
г. Южне, с. Фонтанка, с. Дофінівка, с. Григорівка, с. Сичавка, с. Коблеве БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в передмістя Одеси здійснюється за погодженням з менеджером сайту.

Доставка по Україні:

Доставка по Україні здійснюється кур’єрською службою протягом 1-3 днів після оплати замовлення.

Вартість доставки не входить у ціну товару і здійснюється покупцем самостійно під час отримання замовлення.

 • Мінімальна сума замовлення 499 грн.

Якщо замовляєте більше, ніж на 20 тисяч гривень, то доставлять товари безплатно в будь-яке місто України. Для уточнення будь-якої інформації щодо замовлення можна зв’язатися з менеджером.

За необхідності уточнення інформації про доставку з Вами зв’яжеться наш менеджер.

Доставка Нова Пошта

Платна доставка за рахунок клієнта, згідно з тарифами перевізника.

Доступний накладений платіж (оплата при отриманні).

Замовлення обробляються і відвантажуються протягом доби!

УкрПошта

Платна доставка згідно з тарифами перевізника.

Для клієнтів діє знижка 5% на доставку Укр Поштою. Оплата за доставку для клієнтів уже з урахуванням знижки, знижка рахується автоматично під час оформлення доставки.

Замовлення відвантажується за повною передоплатою.

Отримання товару

При отриманні замовлення переконайтеся в тому, що воно повністю укомплектоване і має товарний вигляд, а супровідні документи оформлені.

Так ви будете впевнені, що зможете без складнощів повернути замовлення. У магазині Horeca Good Trade можна обміняти або повернути товар відповідно до законодавства України. Оплатити ви можете кур’єру під час отримання, післяплатою в транспортній компанії або безготівковим розрахунком.

Вдалих Вам покупок!

Способи оплати

 • Безготівковий розрахунок – оплата на розрахунковий рахунок юридичної особи. Реквізити буде надіслано після підтвердження замовлення.
 • Оплата на картку Приват Банку
 • Оплата кур’єру при отриманні (тільки для м. Одеса)

Умови повернення та обміну

1. Важливе!

Перевірка комплектності та зовнішнього вигляду товару на відсутність сколів, подряпин, тріщин, вм’ятин або інших пошкоджень здійснюється Покупцем до моменту оплати.

Після здійснення повної перевірки, Покупець підписує акт приймання-передачі в графі “Замовлення прийняв, комплектність повна, претензій до зовнішнього вигляду товару не маю. З умовами повернення та обміну товару ознайомлений”.

Після підписання акта приймання-передачі, претензії до Продавця з приводу наявності зовнішніх дефектів товару, недостатньої кількості та некомплектності не приймаються.

2. Право на повернення та обмін товару втрачається в таких випадках:

2.1. При пошкодженнях, що виникають унаслідок порушення правил і умов зберігання.

2.2. При порушенні цілісності Упаковки.

3. Обмін і повернення товару

Для обміну або повернення товару згідно зі ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” необхідне дотримання таких умов:

 1. товар, що повертається, не повинен бути у використанні, тобто є новим (корпус в ідеальному стані, збережено всі захисні плівки, упаковку, документи, запаяні в пластикові пакети, комплектуючі не розпаковувалися тощо);
 2. з дня придбання минуло не більше 14 днів, не рахуючи дня купівлі.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, можливо придбати будь-які інші товари з наявних в асортименті з відповідним перерахунком вартості або одержати назад гроші в розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем здійснюються виходячи з вартості товару на момент його купівлі. Гроші повертаються покупцеві в день пред’явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей у цей день – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом 7 днів з дня написання заяви.

Гроші за послугу доставки товару не повертаються.

Для заміни або повернення товару при собі необхідно мати:

 • товар (і всю його комплектацію);
 • товарний чек (акт приймання-передачі);
 • паспорт покупця.

Обміну/поверненню не підлягають товари належної якості з такого переліку:

 • товари в одноразовій упаковці, якщо вони були розпаковані;
 • товари, що не підлягають обміну/поверненню відповідно до “Закону про захист прав споживачів” визначені постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994р.

Перелік товарів, що не підлягають обміну та поверненню

 • предмети сангігієни;
 • парфумерно-косметичні вироби;
 • рукавички;
 • товари в аерозольній упаковці.