Horeca Good Trade — інтернет-магазин, де ви знайдете товари для кафе, готелів, ресторанів та іншого бізнесу у сфері Horeca. Тут є упаковка для зберігання та доставки їжі, побутова хімія, витратні матеріали та товари для збирання приміщень. Ви зможете замовити все в одному місці будь-якого міста України.

Наша компанія є виробником сучасних пакетів для вакуумного пакування, а також рулонної продукції (фольга, ПВХ плівка, пергамент, підпергамент) та інших продуктів для клієнтів у сегменті HoReCa з 2014 року.

Для виробництва вакуумних пакетів ми використовуємо унікальну багатошарову бар’єрну плівку, виготовлену провідними українськими та європейськими виробниками.

Товари за низькими цінами для кафе, барів, готелів, офісів

В інтернет-магазині ви знайдете все:

  1. Для будь-яких закладів громадського харчування: одноразовий посуд, паперові пакети, коробки для піци, контейнери із фольги.
  2. Для готелів та клінінгових компаній: побутова хімія, антижир, засоби для дезінфекції, скребки, серветки тощо.
  3. Для офісів: сміттєві пакети, туалетний папір, паперовий та пластиковий посуд, мило.

Переваги компанії

Ось основні переваги інтернет-магазину Horeca Good Trade:

  1. Гарантія якості. Ви можете попросити сертифікат магазину на будь-який продукт, щоб переконатися в якості.
  2. Асортимент. У каталозі є товари для дому, закладів комунального харчування, готелів, клінінгових компаній або офісів.
  3. Власне виробництво. Ви не переплачуєте за товари, тому що магазин їх виробляє самостійно, а отже, не ставить націнку. Плюс ви завжди зможете попросити документи на товари.
  4. Доставка по Одесі за 24 години. Якщо замовляєте на суму більше ніж 1000 гривень, вам привезуть товари безкоштовно.

Високотехнологічне обладнання дозволяє виготовляти продукцію різної товщини та різних розмірів, що дозволяє нашим клієнтам підібрати оптимальну упаковку для свого продукту.

Технологічний процес виробництва нашої продукції виконується висококваліфікованим персоналом.

Якщо Ви шукаєте надійного партнера, який буде якісно та своєчасно забезпечувати Вас пакувальною продукцією, необхідною для Вашого підприємства, або для особистого користування, звертайтеся до нас, ми Вам допоможемо.

Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потрібні розміри та щільність продукції, враховуючи Ваші запити та специфіку використання продукту.

З повним асортиментом товару Ви можете ознайомитись на нашому сайті https://horecatrade.od.ua

Виробництво вакуумних пакетів

Ми виготовляємо вакуумні пакети прозорі, вакуумні пакети з логотипом замовника, вакуумні пакети з використанням кольорової плівки (чорна, синя, зелена), рулонну продукцію ( фольга, ПВХ плівка, пергамент, підпергамент) та багато іншого.

Виробництво

Виробництво вакуумних пакетів передбачає використання якісних, бар’єрних полімерних багатошарових плівок, виготовлених провідними виробниками;

Виробництво вакуумних пакетів передбачає використання якісних, бар’єрних полімерних багатошарових плівок, виготовлених провідними виробниками;

Технологічний процес виробництва вакуумних пакетів виконується висококваліфікованим персоналом;

Наша рулонна продукція є однією з найякісніших на ринку України, оскільки для її виробництва ми використовуємо сировину найвищої якості, також ми використовуємо гільзи максимально легкі, міцні та тонкі;

Матеріали

  • Високобар’єрні плівки товщиною від 55 до 120 мкм для вакуумних пакетів;
  • Спеціальні високо-бар’єрні плівки товщиною 120 мкм для вакуумних стійких пакетів на прокол. Такі вакуумні пакети використовуються для пакування м’ясних і рибних продуктів з гострими кістками, що стирчать;
  • Склад матеріалу для вакуумного пакування – комбінація поліетилену PE + поліаміду PA в різних поєднаннях.

 

Інформація про умови доставки по м. Одеса та регіонам доступна на сторінці Доставка та оплата.