Виробництво вакуумних пакетів

Вакуумні пакети власного виробництва з високоякісної плівки ви можете купити в інтернет-магазині Horeca Good Trade.

Наша компанія є виробником сучасних пакетів для вакуумного пакування, а також рулонної продукції (фольга, ПВХ плівка, пергамент, підпергамент) та інших продуктів для клієнтів у сегменті HoReCa з 2014 року.

Для виробництва вакуумних пакетів ми використовуємо унікальну багатошарову бар’єрну плівку, виготовлену провідними українськими та європейськими виробниками.

Переваги пакування у вакуумні пакети

  • Значно подовжує термін зберігання харчових продуктів

Вакуумна упаковка допомагає продовжити термін служби різних продуктів, як-от м’ясо, риба, овочі, фрукти, оброблені харчові продукти та багато іншого.

Виробники вакуумних пакетів гарантують, що вони можуть зберігати харчові продукти до 3-5 разів довше, ніж за звичайного способу зберігання.

  • Забезпечує кращі якості харчових продуктів і підвищує безпеку вживання

Їжа окислюється при контакті з повітрям. За допомогою вакуумного пакування продукти можна зберігати і вживати більш гігієнічними. Крім того, така упаковка захищає від вологи, пилу і мух.

  • Оптимізація зберігання та контролю порцій

Підприємства громадського харчування повинні мати достатньо місця для зберігання великої кількості інгредієнтів. Отже, у вакуумній упаковці можна якнайкраще використовувати простір для зберігання, оскільки всі види харчових продуктів можна ефективно складати разом.

  • Професійна презентація та лояльність покупців

З міркувань гігієни та безпеки більшість споживачів схильні купувати продукти у вакуумній упаковці, оскільки вакуумна упаковка забезпечує найвищий стандарт безпеки, свіжості та смаку харчових продуктів. Крім того, сучасне виробництво вакуумної упаковки дає змогу робити пакети прозорими, що дає змогу покупцям перевіряти та бачити продукти, які вони купують.

  • Приготування їжі за принципом sous vide

Пакети з вакуумним ущільненням найкраще підходять для приготування в режимі sous vide. Така упаковка працює краще, ніж звичайні пакети на блискавці, оскільки під час процесу приготування повітря всередині пакета на блискавці може розширюватися і спливати на поверхню, спричиняючи нерівномірне приготування їжі.

Наше виробництво

Компанія Horeca Good Trade пропонує вам вакуумні пакети, створені на власному обладнанні. У нашому виробництві використовуються верстати європейської збірки, які дають змогу виробляти пакети, що відповідають стандартам ISO ЕС.

Продукція виробляється з високо-бар’єрної плівки підвищеної товщини, міцності та стійкості до розривів, а спеціальні добавки в масу пластику унеможливлюють його злам під час глибокого заморожування.

Пакети для пакування та зберігання

Ви можете використовувати наші вакуумні пакети для:

  • заморозки м’яса, риби, фруктів, овочів і кондитерських виробів;
  • презентації їжі у вітринах і морозильниках;
  • приготування їжі за принципом sous vide;
  • реалізації продуктів покупцям і клієнтам;
  • різних побутових цілей і герметизації речей.

У процесі виробництва вакуумних пакетів кожна партія проходить технологічний контроль ОТК, що дає змогу компанії надавати клієнтам продукцію найвищої якості.

vakuumnyh-paketov-horeca

Вакуумні пакети від виробника Horeca Good Trade

Ви можете замовити і купити надійну вакуумну упаковку, звернувшись до менеджерів Horeca Good Trade. Вони підкажуть найбільш підходящі варіанти, назвуть умови гарантії та відправлять товар у будь-яку точку країни.

Під час реалізації ми використовуємо систему оптових знижок, яка залежить від обсягу замовленого товару.

Якщо Ви шукаєте надійного партнера, який буде якісно та своєчасно забезпечувати Вас пакувальною продукцією, необхідною для Вашого підприємства, або для особистого користування, звертайтеся до нас, ми Вам допоможемо.

Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потрібні розміри і щільність продукції, з огляду на Ваші запити і специфіку використання продукту.

З повним асортиментом товару Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі Вакуумні пакети.

proizvodstvo-vakuumnyh-paketov