Для чого потрібен пергаментний папір?

Для чого потрібен пергаментний папір?

Використання в побуті товарів для приготування їжі – це вже давно не розкіш, це невід’ємні помічники, на кухні, які допомагають домогтися бажаного, неперевершеного результату під час приготування їжі, а пізніше – без особливих зусиль і витрат побутової хімії позбутися забруднення.

Пергамент – виготовляється з чистого целюлозного паперу-основи. Це кулінарний папір із двостороннім силіконовим покриттям, завдяки чому цей харчовий пакувальний матеріал не пропускає вологу і є водо- та жиронепроникним.

Крім того, вирішивши купити пергамент для випічки, слід знати, що він має такі якості, як:

 • міцність;
 • довговічність;
 • є “дихаючим”;
 • екологічно чистим.

Также пищевой пергамент используется не только для выпечки, но и для приготовления других блюд, замораживания продуктов. Основними його параметрами є ширина, довжина і щільність.

папір пергаментний

Вимоги до пергаментного паперу

Сьогодні паперова продукція виконує не тільки санітарно-гігієнічну функцію, є невід’ємним елементом на кожній кухні, а й демонструє успішність компанії, її турботу про клієнта, рівень його безпеки та гігієни.

Якість сировини, кількість паперових шарів, технологія виробництва – це все безпосередньо впливає на позиціонування бренду, під яким продається товар. Основні критерії оцінки такого товару є міцність, товщина та відчуття на дотик.

Класифікація паперових виробів

Вирішивши купити пергамент, слід знати, як узагалі класифікуються паперові вироби:

 • відповідно до первинності сировини: з первинного волокна (целюлози), вторинного (макулатури), змішаного;
 • за товщиною: одношарові та багатошарові (два і більше шари паперу);
 • за кольором: білі, природного кольору і пофарбовані;
 • за конструктивною особливістю: листові (Z, V збірки) і рольові (рулонні, на гільзі або без);
 • за механізмом використання: ручні (побутові) і диспенсерні (механічні);
 • за економічним критерієм: економ, стандарт, преміум;
 • за сферою застосування: побутового, промислового, медичного призначення.

Пергаментний папір – це далеко не нововведення, цим пристосуванням кухарі користуються давно й успішно. Він являє собою спеціальний папір, який поставляється як у листах, так і в рулонах, і який навіть за високих температур не втрачає своїх властивостей.

Сфера використання пергаментного паперу

Пергаментний папір дуже популярний під час пакування продуктів харчування. Її використовують у ресторанному бізнесі та на підприємствах харчової промисловості, у торговельних мережах. Завдяки унікальним властивостям цього пакувального матеріалу можна зберегти смакові та ароматичні властивості їжі. При цьому вона не буде вбирати сторонні аромати і запахи.

Дуже часто пергаментний папір використовують для транспортування готової їжі із закладів громадського харчування до замовників. Саме пергаментний папір дає змогу зберегти приємний аромат і реальний смак приготованої їжі.

Сьогодні немає жодних складнощів із тим, щоб купити пергамент. Цей матеріал є досить міцним і простим у використанні. Його особливістю є те, що навіть при намоканні він не втрачає своїх властивостей. Гладкий пергамент у коробці з їжею – чудове рішення для збереження властивостей і аромату їжі.

Leave a Reply