Яке мило вибрати для миття рук?

Яке мило вибрати для миття рук?

У питаннях гігієни мило – основний союзник. Воно дає змогу усунути небезпечні бактерії, які незмінно присутні на руках після вуличної прогулянки, гри з домашніми улюбленцями, відвідування санвузла і навіть готування вечері. Мити руки потрібно не просто щодня, а кілька разів на день. До вибору засобу для очищення потрібно підходити відповідально. Тільки якісний продукт допоможе позбутися мікробів і бруду, а також забезпечити ніжну турботу про шкіру рук. Залишилося зрозуміти, яке мило вибрати для щоденного догляду.

Кускове мило для рук

Мило у вигляді бруска має тверду консистенцію. Від рідкого аналога воно також відрізняється тактильними відчуттями, хімічним складом, доглядальними властивостями.

кускове мило

Особливості кускового мила

Тверде мило відоме протягом багатьох тисячоліть. Щоправда, його рецептура трохи видозмінювалася. Основа залишилася без змін – це синтетичні або рослинні жирозамінники. А за омилення відповідає луг у складі.

Є проблема – лужний склад сушить шкіру. Виробники прагнуть звести вміст цього інгредієнта до мінімуму, щоб домогтися природного рівня кислотності дерми. Цей показник сягає 5,5.

Є багато видів кускового мила, і кожен потрібно використовувати за призначенням:

  • туалетне – для миття рук;
  • господарське – для побутових потреб;
  • косметическое деликатное – для очищения тела и лица.

У складі твердого мила часто присутні цінні жирні кислоти, пантенол, трав’яні екстракти, гліцерин, кремові речовини. Якщо потрібен ефект пілінгу, то компонентами стають квіткові пелюстки, водорості, глина, мелена кава. Для зняття запалень виділяють медичне мило, наприклад, дігтярне. Твердий продукт – вибір тих, кому важливі тактильні відчуття. Також воно економічне у витратах.

Рідке мило для рук

Щоб точно вирішити, що краще – рідке мило чи тверде, варто розібратися в особливостях першого варіанта. За консистенцією воно схоже на гель або шампунь. Склад представлений поверхнево-активними речовинами і водою. Можуть використовуватися і синтетичні, і натуральні ПАРи.

рідке мило

Плюси та мінуси рідкого мила

Унікальність продукту в наявності таких переваг:

  • менше сушить шкіру;
  • добре живить;
  • зволожує;
  • смягчает;
  • борется с воспалениями при наличии соответствующих ингредиентов состава;
  • практичність;
  • зручність використання;
  • стійкість до вислизання з рук;
  • стійкість до розмокання;
  • стійкість до дрібних забруднень.

Часто ємність має цікаве оформлення. Відповідно, вона відмінно вписується в інтер’єр.

А до мінусів відносять досить велику витрату. Если руки грязные, то баночка тоже испачкается, и ее нужно будет мыть.

Антибактериальное или дезинфицирующее мыло для рук

Антибактеріальне – це окрема категорія мила. Переважно в його складі триклозан, який відповідає за усунення патогенної мікрофлори. Такий косметичний продукт краще за інших бореться з мікроорганізмами, вірусами і грибком. Відповідно, відповідь на запитання, яке мило краще вбиває бактерії, – антибактеріальне.

Для смягчения довольно агрессивного действия в состав включают глицерин. При підборі потрібно враховувати концентрацію. Що продукт густіший, то економніший він у витратах і тим краще піниться. Найдоступніші за ціною варіанти містять велику кількість води.

Обов’язковий пункт підбору – форма випуску. Вона визначається тим, де планується використовувати мило і для яких цілей. Наприклад, для громадських місць, офісів, торговельних зон підходять ємності великих об’ємів, наприклад, пляшка ПЕТ із ручкою на горловині, пластикова каністра з ручкою, картридж із милом-піною або рідким милом.

Вибір мила за типом шкіри рук

З основним завданням – видалення жиру, бруду, патогенної мікрофлори з поверхні рук і кускове, і рідке мило справляються однаково добре. Но вместе с загрязнениями с кожи может быть смыта гидролипидная защита. Це проявляється у відчутті свербіння, стягнутості шкіри, а також у її лущенні. Щоб уникнути цього, з’ясовуючи, як правильно вибрати мило, потрібно враховувати тип шкіри:

  1. Нормальна або шкіра з незначними ознаками сухості. Підійде будь-яке мило, особливо з кремовими компонентами в складі.
  2. Наявність почервоніння, лущення, стягнутості. Варто вибирати засоби з оліями макадамі, ши, аргани, ягодами асаї в складі. Мило дасть змогу зберегти природне зволоження і захистити шкіру рук під час миття.
  3. Сухая кожа. Бажано, щоб у складі були пантенол і олія оливи, які забезпечують підтримання природного рівня кислотності, а також догляд за шкірою, унеможливлюючи її пересушування, зберігаючи еластичність і м’якість.
  4. Чутлива шкіра. Важно исключить потенциальные аллергены, парабены и красители. А ось пантенол, гліцерин у складі будуть плюсом.
  5. Часті лущення, наявність пошкоджень і тріщин. Необхідно обирати засоби з інтенсивним відновленням і зволоженням для утримання вологи, збереження еластичності та ніжності шкіри.

Також є антибактеріальне мило. Воно дезінфікує шкіру, але може порушувати природний мікробіом шкіри. До вибору слід підходити усвідомлено, враховуючи низку чинників.

Как следует выбирать мыло?

З’ясовуючи, як вибрати мило для рук, потрібно вивчити його склад. Бажано, щоб він був натуральним або близьким до нього. У складі краще уникати барвників, синтетичних сполук, ароматизаторів, парабенів, силіконів. Уважно вивчайте і кислотно-лужний баланс.

рідке або тверде мило

Визначтеся з типом мила. Це може бути просто туалетне, антибактеріальне, антисептичне тощо. Враховувати потрібно тип шкіри та особисті переваги. Підберіть бажану консистенцію – мило кускове або рідке.

Что лучше – жидкое мыло или твердое

Багатьох хвилює, яке мило для рук краще – тверде чи рідке. Насправді це питання пріоритетів. Важлива не консистенція, а склад косметичного продукту. І тоді миття рук буде результативним, з усуненням усіх бактерій, ідеальним очищенням.

В інтернет-магазині доступний багатий вибір товарів. Є і кускове, і рідке мило за доступними цінами та з оперативною доставкою.

Leave a Reply