Упаковка для фаст-фуду

Упаковка для фаст-фуду

У сучасному, неймовірно динамічному світі потрібно займатися не тільки навчанням і успішною побудовою кар’єри, а й постаратися виділити час на зустрічі з близькими, друзями і заняття спортом. У такий щільний графік далеко не завжди можна включити готування їжі, тому фаст-фуд стає дедалі популярнішим і затребуванішим.

Багато точок харчування пропонують здорову і смачну їжу за досить доступною ціною, що дуже зручно для широкого кола людей, які живуть у вкрай інтенсивному темпі. При цьому компаніям, які спеціалізуються на швидкому харчуванні, слід пам’ятати, що упаковка для фаст-фуду має відповідати вітчизняним стандартам якості, екологічності та безпеки.

Яку упаковку для фаст-фуду краще використовувати?

Сучасні виробники випускають найширший асортимент упаковки для різного фаст-фуду: бургерів, смаженої картоплі, китайської, азіатської, мексиканської кухні. Під кожну страву розробляється свій тип упаковки, яка володіє потрібними експлуатаційними характеристиками, зручністю для клієнта і привабливим зовнішнім виглядом.

Зазвичай власники точок швидкого харчування звертаються до компаній, що спеціалізуються на виробництві та реалізації одноразової упаковки для фаст-фуду. Такі підприємства пропонують величезний вибір коробочок, боксів і контейнерів, які в деяких випадках розраховані на розміщення кількох страв одночасно.

Відповідність вимогам

Упаковка для їжі на винос має бути:

  • безпечна для здоров’я і навколишнього середовища;
  • практична;
  • функціональна;
  • зручна в застосуванні;
  • проста в утилізації;
  • доступна.

Сфери використання упаковок

Матеріали виготовлення

Для виробництва коробок, лотків, контейнерів та іншого пакування здебільшого використовують картон, папір, пластик і різні спінені матеріали. Крім того, упаковку для фаст-фуду досить часто виготовляють із матеріалів, до складу яких входить метал. Такий підхід дає змогу створити якісну упаковку, що має стильний дизайн і невелику вартість, що є важливим критерієм для одноразової продукції.

Будь-який матеріал, який використовується у виробництві упаковки, має бути виготовлений відповідно до санітарних стандартів і нормативних документів, які регулюють цей сегмент бізнесу. Пакувальний матеріал не повинен хімічно взаємодіяти з гарячими, холодними, кислими та гострими стравами.

Крім цього, форма упаковки не повинна змінюватися під час її експлуатації: інакше їжа може стати менш привабливою, адже розчавлена страва, навіть якщо вона смачна і корисна, не виправдовуватиме очікувань споживача. Щоб зовнішній вигляд упаковки був справді якісним і стильним, слід звернутися до компетентних дизайнерів, які мають великий практичний досвід у рекламній сфері.

Дизайн упаковки

Кожна точка швидкого харчування прагне зробити свою продукцію максимально впізнаваною, тому створює самостійно авторський дизайн коробок для фаст-фуду та інших видів паковання або замовляє його розробку у фахівців.

оформлення упаковки

И если известные торговые марки могут позволить себе продавать еду в самой обычной, ничем не примечательной упаковке, то новый бренд просто обязан создать свой собственный стиль. Якісно виконаний дизайн приверне увагу покупців і стане однією зі складових успішності бізнесу, звісно, якщо страви будуть смачними, соковитими й ароматними. Зазвичай на картонних боксах для їжі та інших видах пакування розміщується фірмовий логотип підприємства, яке створює продукт, а також інформація про страву, яскраве зображення, що запам’ятовується, рекламний слоган, інформація про акції та інші цікаві елементи.

Основна мета дизайну – привернути увагу потенційного покупця, ненав’язливо підштовхнути його до покупки смачного, корисного і якісного продуту, і звісно, повернутися за улюбленою стравою ще не раз.

Підбір одноразової упаковки для фаст-фуду?

Варто пам’ятати, що хороше пакування збереже їжу гарячою, смачною та ароматною тривалий час. Водночас крафт-упаковка для їжі не повинна вбирати жир і вологу, тому сучасні виробники часто спеціалізуються на випуску прошарків із пергаменту, спеціального екологічного картону або паперу – ці пакувальні матеріали ідеальні для нетривалого зберігання їжі.

Фахівці рекомендують обирати упаковку із самозбірною конструкцією – вона дуже зручна для працівника точки швидкого харчування, який практично не витрачатиме час на збирання коробки, і для клієнта – він зможе швидко відкрити контейнер і приступити до прийому їжі. Естественно, производителям фаст-фуда следует обращать внимание не только на дизайн и надежность упаковки, но и строго следить за качеством и вкусовыми характеристиками предлагаемых потребителю блюд.

Leave a Reply